Miejsce dla psa poza domem

psy na zewnątrz

Domowe zwierzęta wymagają takiego traktowania, jakby były bliskimi członkami naszej rodziny. Zapewnienie im komfortowych warunków do życia jest bardzo ważne. Pies powinien przede wszystkim znajdować się w bezpiecznym miejscu, w którym nie będzie zagrażało mu niebezpieczeństwo. Istotne jest także to, aby miał stały dostęp do pokarmu i wody. Psy lubią bawić się i spędzać czas ze swoimi właścicielami, dlatego codziennie powinniśmy znaleźć chwilę na wspólny spacer lub zabawę. 

Miejsce dla psa poza domem

Istnieje wiele przyczyn, z powodu których mieszkanie razem z psem nie jest możliwe. Jeśli decydujemy się na zakup kojca dla psa, należy sprawdzić, czy będzie on dla niego odpowiedni. Przede wszystkim materiał, z którego wykonany jest kojec, powinien być bezpieczny i trwały. Pies prawdopodobnie będzie zagryzał metalową konstrukcję, dlatego pręty muszą być solidne, tak aby zwierzę nie zrobiło sobie krzywdy. Metal nie powinien być pokryty żadną szkodliwą dla psa substancją. Wielkość kojca musi być dopasowana do rozmiaru psa i jego potrzeb. Dla małych piesków odległość między prętami musi być niewielka, tak aby nie mógł prześlizgnąć się między nimi. 

Komfortowe miejsce dla psa

Oferowane kojca dla psa https://didexstal.pl/kojce-dla-psa powinny być wykonane z dobrej jakości metalu oraz zrobione przez rzetelną firmę, której możemy zaufać. W kojcu dla psa powinno znajdować się dodatkowe miejsce na przykład buda, w której będzie mógł schronić się przed zimnem i słońcem. Długotrwałe przebywanie w zbyt niskiej lub wysokiej temperaturze może odbić się na zdrowiu naszego pupila, dlatego musimy zadbać o to, aby w kojcu było mu ciepło lub żeby mógł schronić się przed słońcem. W kojcu dla psa powinny także znajdować się miski z wodą i jedzeniem. Pies powinien mieć przez cały czas możliwość napicia się czegoś lub zjedzenia. Dla umilenia czasu warto także zostawić w kojcu kilka zabawek, którymi piesek będzie mógł pobawić się w samotności. Nie można również zapominać o codziennych spacerach, które umożliwią psu poruszania się i wspólną zabawę z właścicielem.

Akcesoria dla psów na regmag.pl

W sklepie internetowym regmag.pl znajdziecie mnóstwo ciekawych akcesoriów dla psów, na przykład pastuch dla psa bez kabla, automatyczny dozownik karmy, wygodne legowisko czy szczotki do sierści. Dlaczego gadżety są tak ważne? Dzięki nim lepiej zorganizujesz swoje codzienne obowiązki i opiekę nad pupilem. Wychodząc do pracy, będziesz mieć pewność, że pies nie zanudzi się na śmierć dzięki unikatowym zabawkom. Nowoczesne i dopasowane do rozmiarów psa legowisko pozwoli na wypoczynek i regenerację. A podajnik do karmy zadba o to, aby w wyznaczonych przez Ciebie godzinach, pies zjadł porcję suchej karmy. Nie musisz spieszyć się do domu po to, aby przygotowywać posiłek pupilowi, bo inteligenty system zrobi to za Ciebie. 

Czym charakteryzuje się pastuch dla psa bez kabla?

Pastuch dla psa bez kabla w zestawie z elektryczną obrożą treningową jest doskonałym rozwiązaniem dla psów, które są w trakcie treningów czy nauki wymaganych postaw. Dzięki temu gadżetowi możesz trenować psa podczas spaceru. A dodatkowo gadżet czuwa na tym, aby pies nie uciekł z wyznaczonego terenu. W urządzeniu wykorzystano gruba linkę, która tworzy obwód pastucha. Linka jest wytrzymała i nie przerywa się. A wodoszczelna obroża treningowa może być z powodzeniem wykorzystywana nawet podczas deszczu czy wizyty psa w jeziorze. Dodajmy, że pies nie może zanurzać się w wodzie. Co ważne, pastuch współpracuje z dowolną liczbą obroży. Możesz go wykorzystać dla kilku psów. 

Automatyczny dozownik do karmy z Wi Fi


Automatyczny dozownik do karmy z Wi Fi to wysokiej klasy produkt, który wydaje porcje karmy suchej o wyznaczonej przez Ciebie godzinie. Masz możliwość zaprogramowania aż pięciu posiłków. Dzięki połączeniu z Internetem możesz zaprogramować system używając smartfona. Dzięki systemowi Wi Fi kontrolujesz urządzenie przez specjalna aplikację. Co ważne, produkt posiada mikrofon i głośnik. Dlatego możesz mówić i nagrywać się dla swojego zwierzaka. To sprawi, że pupil podczas twojej nieobecności nie będzie tak mocno odczuwał tęsknoty.

Przenośna płyta indukcyjna – do domu i nie tylko

Płyty indukcyjne to integralny element każdej kuchenki elektrycznej oraz gazowo-elektrycznej. Nie zawsze jednak mamy możliwość skorzystania z całego takiego urządzenia. Z tego też powodu, osoby, mieszkające w małych mieszkaniach lub lubujące się w częstych wyjazdach, coraz częściej decydują się na zakup praktycznej, wolnostojącej płyty indukcyjnej. Jej skuteczność jest bowiem taka sama, jak w przypadku płyt, montowanych na kuchenkach. Dzięki temu, mogą one pełnić rolę skutecznego sprzętu wspomagającego, umożliwiającego gotowanie dodatkowych potraw, gdy na kuchence nie ma już miejsca. Niewątpliwym atutem płyt wolnostojących jest także ich przenośność. Są one bowiem bardzo lekkie, zaś niewielkie wymiary ułatwiają zabranie ich ze sobą na kolejny wyjazd. Oto, co warto wiedzieć na ich temat.

Najistotniejsze parametry przenośnych płyt indukcyjnych

Na rynku dostępne są dwa zasadnicze typy płyt. Pierwszym z nich jest wolnostojąca płyta indukcyjna, zaś drugim – alternatywa w formie płyty elektrycznej, wyposażonej w palniki. Wybierając płytę, powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na jej moc. Dotyczy to w szczególności modeli, wyposażonych w dwa palniki. Niektóre z nich powstały bowiem z myślą o dwóch różnych intensywnościach pracy, dlatego też osoby, poszukujące płyt o jednolitej mocy powinny zapoznać się z parametrami danego modelu. Pamiętajmy przy tym, że obecność drugiego palnika zwiększa nieco gabaryty płyty. Nie bez znaczenia jest tu też klasa energetyczna urządzenia. Powinniśmy szukać płyt z klasą, oznaczoną literą A. To właśnie one odznaczają się bowiem najniższym zużyciem energii.

Zalety płyt indukcyjnych wolnostojących

Ponieważ wolnostojąca płyta indukcyjna nagrzewa tylko i wyłącznie obszar pod garnkiem lub patelnią, urządzenie to nie stwarza ryzyka groźnych poparzeń. Obszarowe nagrzewanie ma również pozytywny wpływ na energooszczędność płyty. Modele, takie jak chociażby Severin KP 1071, ułatwiają także pilnowanie stanu potraw, dzięki wbudowanemu timerowi. Płyty renomowanych marek to również prosta regulacja temperatury pracy urządzenia. Niewątpliwym atutem jest tu także fakt, że czyszczenie płyty indukcyjnej nie wymaga mozolnego szorowania. Wystarczy bowiem przetrzeć ją na mokro, aby pozbyć się wszystkich zabrudzeń.