Skup bydła: świętokrzyskie

Skup bydła świętokrzyskie

OSI POLAND FOODWORKS prowadzi skup bydła w Świętokrzyskiem. Zapraszamy do współpracy wszystkich Hodowców zainteresowanych konkurencyjnymi stawkami oraz kompleksową współpracą na dogodnych zasadach. Jesteśmy jedną z największych ubojni na terenie Polski i Europy. Dzięki temu możemy zapewnić bardzo konkurencyjne ceny skupu bydła w województwie świętokrzyskim oraz sprawną obsługę. Poznaj szczegóły i dołącz do grona naszych partnerów!

Dlaczego warto postawić na nasz skup bydła w świętokrzyskim?

Na współpracę z OSI POLAND FOODWORKS zdecydowało się już bardzo wielu hodowców zwierząt rzeźnych w Polsce. Zastanawiasz się, dlaczego? Oto kluczowe powody, dla których warto nam zaufać.

  • Nowoczesna klasyfikacja bydła na sprzedaż

Prowadzimy ją zgodnie z klasyfikacją poubojową EUROP. Dokonujemy zewnętrznej oceny każdej sztuki bydła – tak, aby ocenić jej typ (buhaj, buhajka, wolec, krowa, jałówka), klasę uformowania oraz zewnętrznego otłuszczenia. Dzięki temu oferujemy uczciwą stawkę za zwierzęta, a jednocześnie dbamy o wysokie standardy dostarczanego nam żywca.

  • Współpraca w oparciu o umowy kontraktacyjne

Skupujemy bydło w świętokrzyskim w oparciu o umowy kontraktacyjne. Mają one charakter ramowy, a ich warunki są negocjowane z każdym Hodowcą indywidualnie. Dbamy o przejrzystość zapisów oraz o współpracę na zasadach win-win. Długofalowa współpraca z OSI POLAND FOODWORKS przekłada się na dodatkowe dopłaty do każdego kg WBC.

  • Sprawny odbiór bydła

Bydło odbierzemy od Ciebie bezpośrednio z fermy – w krótkim terminie i bez dodatkowych opłat. Twoim zadaniem jest przygotowanie zwierząt do transportu oraz zapewnienie pełnej dokumentacji dla każdej sztuki, jak również prawidłowe oznakowanie bydła (2 zestawy kolczyków ARiMR).

  • Wsparcie w utrzymaniu dobrostanu zwierząt

Dbamy o dobrostan zwierząt, które trafiają do naszej ubojni. Oczekujemy tego również od naszych dostawców. Dlatego zapewniamy możliwość dołączenia do naszego systemu „Cultivate”, który kładzie nacisk na dobre warunki hodowlane dla zwierząt, ograniczenie stosowania antybiotyków i odpowiedzialne zarządzanie oddziaływaniem fermy na środowisko. Więcej o programie przeczytasz tutaj.

Jak rozpocząć współpracę z naszym skupem bydła w świętokrzyskim?

Przyjmujemy krowy ras mięsnych i mlecznych – zarówno czystorasowe, jak i mieszane, już od 1 sztuki. Dlatego do współpracy zapraszamy wszystkich hodowców, których interesuje skup bydła w świętokrzyskim. Cena, jaką Ci zaoferujemy, pozytywnie Cię zaskoczy.

Aby rozpocząć współpracę, skontaktuj się z naszym Przedstawicielem Regionalnym lub zadzwoń na infolinię Centralnego Biura Skupu Bydła OSI POLAND FOODWORKS. Tak uzgodnisz szczegóły współpracy i podpiszesz umowę kontraktacyjną.

Skup bydła: świętokrzyskie – cena ma dla nas znaczenie

Cennik skupu bydła dla województwa świętokrzyskiego jest aktualizowany co tydzień, w każdy wtorek. Konkretne stawki są uzależnione od klasyfikacji poszczególnych sztuk zwierząt oraz ich właściwości jakościowych. Możesz liczyć na dodatkowe dopłaty za podpisanie umowy kontraktacyjnej oraz uzyskanie certyfikatu Cultivate.

Skontaktuj się z nami i uzyskaj dodatkowe informacje – zapraszamy!