Akcesoria dla psów na regmag.pl

W sklepie internetowym regmag.pl znajdziecie mnóstwo ciekawych akcesoriów dla psów, na przykład pastuch dla psa bez kabla, automatyczny dozownik karmy, wygodne legowisko czy szczotki do sierści. Dlaczego gadżety są tak ważne? Dzięki nim lepiej zorganizujesz swoje codzienne obowiązki i opiekę nad pupilem. Wychodząc do pracy, będziesz mieć pewność, że pies nie zanudzi się na śmierć dzięki unikatowym zabawkom. Nowoczesne i dopasowane do rozmiarów psa legowisko pozwoli na wypoczynek i regenerację. A podajnik do karmy zadba o to, aby w wyznaczonych przez Ciebie godzinach, pies zjadł porcję suchej karmy. Nie musisz spieszyć się do domu po to, aby przygotowywać posiłek pupilowi, bo inteligenty system zrobi to za Ciebie. 

Czym charakteryzuje się pastuch dla psa bez kabla?

Pastuch dla psa bez kabla w zestawie z elektryczną obrożą treningową jest doskonałym rozwiązaniem dla psów, które są w trakcie treningów czy nauki wymaganych postaw. Dzięki temu gadżetowi możesz trenować psa podczas spaceru. A dodatkowo gadżet czuwa na tym, aby pies nie uciekł z wyznaczonego terenu. W urządzeniu wykorzystano gruba linkę, która tworzy obwód pastucha. Linka jest wytrzymała i nie przerywa się. A wodoszczelna obroża treningowa może być z powodzeniem wykorzystywana nawet podczas deszczu czy wizyty psa w jeziorze. Dodajmy, że pies nie może zanurzać się w wodzie. Co ważne, pastuch współpracuje z dowolną liczbą obroży. Możesz go wykorzystać dla kilku psów. 

Automatyczny dozownik do karmy z Wi Fi


Automatyczny dozownik do karmy z Wi Fi to wysokiej klasy produkt, który wydaje porcje karmy suchej o wyznaczonej przez Ciebie godzinie. Masz możliwość zaprogramowania aż pięciu posiłków. Dzięki połączeniu z Internetem możesz zaprogramować system używając smartfona. Dzięki systemowi Wi Fi kontrolujesz urządzenie przez specjalna aplikację. Co ważne, produkt posiada mikrofon i głośnik. Dlatego możesz mówić i nagrywać się dla swojego zwierzaka. To sprawi, że pupil podczas twojej nieobecności nie będzie tak mocno odczuwał tęsknoty.